Фламінго

Як влаштоване соціальне життя фламінго: цікаві подробиці від вчених

Shutterstock

Ці птахи не лише рожеві та стоять на одній лапці...

Професор психології тварин з Ексетерського університету Пол Роуз і його колеги, які вивчають фламінго понад 10 років, стверджують, що цим птахам притаманна побудова складних соціальних зв'язків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Inverse.

Спершу науковці вважали, що ці тварини можуть підтримувати тільки слабкі соціальні зв'язки з іншими членами зграї. Однак виявилося, що насправді фламінго мають трійку поведінкових характеристик: агресивність, відкритість і покірність.

Спостереження показали, що птахи формують підгрупи всередині мільйонних зграй. Вони групуються, враховуючи манери їх поведінки.

"Було справді захоплююче бачити, наскільки складним було соціальне життя цих тварин… Люди знають, що вони рожеві та стоять на одній лапці. Але насправді, я думаю, це дослідження показує, що зоопарки справді мають дбати про свої соціальні групи, бо соціальні групи справді впливають на те, що можуть робити птахи", – зазначили науковці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці відкрили новий вид жаб з "дивовижним забарвленням".

Дивіться також відео 5 каналу: Пережив бомбардування в Харкові: японець продав будинок і переїхав до України, щоб стати волонтером

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ