Піраміда Хеопса

Археолог після відкриття давньоєгипетської гробниці ледь не вмер – подробиці дивної історії

Shutterstock

Дослідник відчув запах аміаку та почув шипіння змій

Американський археолог Рамі Романі розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям, які у нього з'явилися після відкриття давньоєгипетської гробниці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Єгиптолог знімав програму каналу Discovery Channel, у рамках якої хотів ідентифікувати мумію. Він вважав, що вона могла належати давньоєгипетському фараону Ехнатону.

Коли він опинився біля гробниці, то відчув запах аміаку, а також побачив кажанів і почув шипіння змій, які почали звідкись вилазити.

"Я зайшов до гробниці, яка не відкривалася приблизно 600 років. Всі охоронці, які там були, ніколи її не відкривали. Ми заходимо всередину і починаємо знімати. Я заходжу туди і мені дуже важко дихати. Всередині – кажани, змії, жахливий запах", – розсказав він.

Вже наступного дня Рамі почав страждати від кашлю з кров'ю, високої температури та галюцинацій. Лікарі не розуміли, що сталося з археологом, але зрештою йому допомогли антибіотики.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли "найстарішу та найкрасивішу" мумію в Єгипті.

Дивіться також відео 5 каналу: ЄВРОБАЧЕННЯ-2023: Хорватський гурт уже наробив шуму, а дехто просив вибачення в українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ