Хлопець посварився з батьками і вирив підземний будинок

Хлопець посварився з батьками і вирив підземний будинок – приміщення придатне для проживання (фото)

mirror.co.uk

"Уся моя родина та друзі звикли до печери"

В Іспанії підліток посварився з батьками і почав рити підземний "бункер". Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror, за вісім років яма перетворилася на помешкання, придатне для проживання.

14-річний Андрес Канто посварився з батьками, оскілки ті не дозволили йому одягнути спортивний костюм для прогулянки в сусіднє село. Щоб виплеснути свій негатив, хлопець почав рити яму в саду. За вісім років яма перетворилася на підземну печеру зі сходинками, що ведуть в будинок.

Спочатку Андрес Канто видаляв ґрунт за допомогою відра, а згодом почав вивчати техніку розкопок і полегшив собі роботу.

"Іноді я натрапляв на великий камінь, і після годин копання мене могло засмучувати те, що я майже нічого не зробив", – зізнається хлопець.

Площа печери становить близько 5 кв. м. У своєму "бункері" Андрес провів Wi-Fi, встановив розетки та вугільну пічку, переніс ліжко, дзеркало і крісло.

"Під час пандемії я досяг великих успіхів в обладнанні печери, але тепер у мене менше часу на це. Я присвячую лише чотири години на тиждень, щоб копати печеру".

"Уся моя родина та друзі звикли до печери, деякі з них навіть люблять допомагати, риючи землю", – розповів хлопець.

Для зміцнення стелі Андрес використовував аркові входи та склепінчасті стелі з посиленими колонами. Це захищає від обвалу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві порожню квартиру без ремонту здають за 10 тис грн.

Дивіться також відео 5 каналу: ОКУПАНТИ очікують БОМБАРДУВАННЯ КРИМУ 30 квітня – Ескендер Барієв докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ