У Києві та області збільшився попит на оренду житла – де найвигідніше винаймати його

У Києві та Київській області поступово відновлюється ринок житла з початку війни, однак досягнути довоєнних показників ще не вдалося

Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на платформу OLX, вибір квартир для оренди подвоївся за три місяці з моменту деокупації області. 

КИЇВ

Станом на липень на платформі розміщувалося 52 тис оголошень про вільні помешкання, що здаються в оренду. Найбільше варіантів житла здається у Печерському (10 204 оголошень), Дарницькому (7030 оголошень) та Шевченківському районах (6151 оголошень).

Користувачі найчастіше шукають житло для оренди у наступних районах Києва:

  • Дарницький – 18 653 відгуки;
  • Дніпровський – 13 583 відгуки;
  • Голосіївський – 13 381 відгук;
  • Шевченківський – 11 300 відгуків;
  • Солом’янський – 11 188 відгуків.

Разом із цим, більшим став й відсоток орендарів. Про це свідчить той факт, що кількість дзвінків і повідомлень щодо оголошення зросла на 33%. Ймовірно, причиною цього є те, що середня вартість оренди житла в Києві стала меншою на 38% у порівнянні з 2021 роком: вартість однокімнатної впала на 2,5 тим грн, двокімнатної – на 4 тис грн, трикімнатної – 6,5 тис грн.

Найбільш дешеві квартири у Києві можна знайти у Деснянському, Святошинському, Дніпровському, Оболонському, Подільському й Дарницькому районах. Вартість однокімнатної квартири там становить 5-6 тис грн/міс, двокімнатної – 6-9 тис грн/міс.

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

На Київщині найбільш популярними залишаються Ірпінь (2 569 квартир), Бровари (1378 квартир), Бориспіль (979) і Буча (919). За три місяці після деокупації деяких регіонів варіанти оренди житла зросли на третину, а якщо порівнювати з відповідним проміжком часу у 2021-му – майже втричі.

Вартість оренди у Київській області знизилася на чверть. Однокімнатні квартири стали дешевшими на 1,4 тис грн/міс, двокімнатні – на 1,5 тис грн/міс, трикімнатні – на 2 тис грн/міс.

Середня вартість одно- і двокімнатних квартир варіюється від 5,5 тис грн до 8 тис грн/міс. Вартість трикімнатних становить 6-9 тис грн/міс.

Найчастіше на Київщині шукають квартири у наступних регіонах:

  • Бровари – 4 487 відгуків;
  • Ірпінь – 3 497 відгуків;
  • Бориспіль – 2 209 відгуків;
  • Буча – 1 364 відгуки;
  • Васильків – 668 відгуків.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що McDonald's відновлює роботу в Україні.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше