McDonald's

"Мак повертається": McDonald's відновлює роботу в Україні

Shutterstock

Приємні новини для фанатів фастфуду

У компанії McDonald`s Україна розповіли, що мережа ресторанів швидкого харчування планує поетапне відкриття в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Дмитра Кулеби.

"Вітаю рішення компанії McDonald's відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається.

Як ви знаєте, ми вели довгі переговори і переконували McDonald's відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні. Адже справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців.

Повернення великої американської компанії – це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що всесвітньовідомі кухарі готуватимуть для мешканців модульного містечка в Ірпені.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ