#WeAreUkraine

В Україні створили NFT-колекцію художніх репродукцій пам'яток нашої держави #WeAreUkraine

WeAreUkraine

Всі отримані гроші з продажу продукції перерахують у благодійні фонди, що допомагають жінкам і дітям

В Україні створили NFT-колекцію художніх репродукцій пам'яток і визначних місць нашої держави, що має назву #WeAreUkraine, повідомляє "Дивогляд". 

Благодійну колекцію запустили у середу, 10 серпня. До неї увійшло близько 14 850 цифрових продуктів. Кожен з них можна буде придбати на NFT-маркетплейсі OpenSea впродовж 6 міс.

Повідомляється, що 70% отриманих коштів будуть розділені між благодійними фондами "Save the Children" та "Women for Women International". У свою чергу організації вкладуть гроші у допомогу жінкам і дітям, що постраждали від війни в Україні. 

Амбасадоркою проєкту стала українська співачка Джамала, яка зробила свій внесок у колекцію – три NFT-відеозаписи, на яких артистка виконує українські народні пісні.

"Я пишаюся тим, що є частиною кампанії. До цієї NFT-колекції, яка об’єднує найрізноманітніші куточки України, захотілося додати кілька пісень нашого народу. Народні пісні для мене – це відповіді на тисячі питань, які ми ставимо собі щодня", – розповідає Джамала.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джамала зібрала майже €85 млн для України.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ