День Незалежності

Скільки іноземців відвідали Київ за перші півроку 2022-го – КМДА

Shutterstock

Попри воєнний стан нашу країну відвідують іноземні представники влади і культури

Управління туризму Київської міської адміністрації розповіло, що за перші півроку 2022-го українську столицю відвідали близько 100 тис іноземців. Як повідомляє  "Дивогляд", це значно менше, ніж у минулі роки.

Перше півріччя було для України дуже важким і небезпечним через повномасштабну війну. Через це численна кількість громадян вимушено покинули свої домівки і почали шукати прихисток за кордоном.

Попри воєнний стан нашу країну відвідують іноземні представники влади і культури. Зокрема, режисер Шон Пенн та кіноакторка і посол ООН Анджеліна Джолі.

У столицю – місто Київ, за перше півріччя приїхало приблизно 98 тис іноземців. У сучасних умовах це доволі багато, але якщо порівнювати цей показник з аналогічним періодом попереднього року, то відмінність буде суттєвою. За перші шість місяців 2021-го у Києві побувало 308 тис іноземців.

Здебільшого Київ відвідували громадяни Німеччини, Туреччини, США, Ізраїлю, Великої Британії, Польщі, Франції, Італії, Азербайджану, Індії.

Наприкінці лютого у готелях Києва мешкали іноземні журналісти та представники міжнародних організацій, а після завершення у столиці бойових дій до міста почали приїжджати туристи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що зірка Голлівуду приїхала до Києва.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ