Додаток "Дія"

У "Дії" з'явиться функція компенсації за зруйноване житло

unsplash.com

На виплати можуть претендувати всі українці, чиє житло було пошкоджене в результаті бойових дій

У "Дії" запроваджують нову функцію, за допомогою якої українці можуть отримати фінансові допомогу на ремонт зруйнованих будинків. Як повідомляє "Дивогляд", про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

На компенсацію можуть претендувати всі українці, чиє житло було пошкоджене в результаті бойових дій. Зокрема, це стосується як приватних будинків, так і квартир або кімнат у гуртожитку.

Пріоритетною групою в отримані фінансових виплат є учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців, мобілізовані до армії українці, багатодітні родини й люди з інвалідністю, опікуни й діти-сироти.

Компенсацію можна буде витратити на будівельні матеріали або оплату послуг робочих. Розмір фінансових виплат визначатиме спеціальна комісія. Гроші нараховуватимуться на спеціальний рахунок у банку.

Джерелом компенсації стануть кошти з держбюджету, а також допомога міжнародних фондів. 

Як подати заяву на компенсацію?

  • Подати заявку про компенсацію на пошкоджене майно можна у застосунку "Дія" або у ЦНАПі;
  • Після цього варто відкрити спеціалізований рахунок "єВідновлення" у банку-учаснику програми. Для цього зверніться у фізичне відділення банку або скористайтеся мобільним додатком;
  • Далі подайте заявку на компенсацію у застосунку "Дія", яку розгляне спеціальна комісія, що створена при органі місцевого самоврядування. Термін розгляду заяви може сягати 30 календарних днів з моменту її подання;
  • Використати компенсацію можна буде впродовж 1 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Дії" можна купити військові облігації.

Дивіться також відео 5 каналу: АНТИпУТІНСЬКА КОАЛІЦІЯ на росії і до чого тут син пЄСКОВА – Валерій Клочок пояснює

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ