Додаток "Дія"

У "Дії" з'явився новий розділ у галузі будівництва

unsplash.com

"Переглядайте коротку інформацію чи статус розгляду документа за кілька кліків"

У мобільному додатку "Дія" з'явилися нові послуги у будівельній галузі, передає "Дивогляд" із посиланням на прес-службу порталу "Дія" у Telegram.

У державному застосунку активували розділ "Моє будівництво", в якому можна буде перевірити статус документів у сфері будівництва.

"Розробили новий розділ у кабінеті громадянина – "Моє будівництво", де відображаються всі документи з будівництва, в яких ви вказані як замовник. Переглядайте коротку інформацію чи статус розгляду документа за кілька кліків", – йдеться у повідомленні.

У розділі "Моє будівництво" відображатимуться документи, які були створені після липня 2020 року, тобто з моменту створення Єдиної державної електронної система у сфері будівництва. Всі документи автоматично "підтягнуться" через ЦНАП або онлайн у "Дії". 

Скористатися новим розділом може як фізична особа, так і юридична. При цьому важливо мати створений електронний підпис (КЕП або "Дія. Підпис").

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у "Дії" можна дивитися трансляцію американського телеканалу.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАЯВИВ, ЩО БАХМУТ НИНІ У ПРІОРИТЕТІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ