Додаток "Дія"

У "Дії" з'являться 6 нових сервісів

Shutterstock

Розмитнення авто та багато чого іншого

У застосунку та на порталі "Дія" з'являються 6 нових корисних сервісів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Мінцифри.

  • Заява про шлюб

Хтось із партнерів має заповнити заяву в "Дії", а інший підписати її електронним підписом. Отримання послуги триває до 15 хв.

  • Заміна посвідчення водія

Замінити права можна не тільки з ID-карткою, але й із закордонним паспортом чи посвідкою на постійне/тимчасове проживання для іноземців. Також йдеться про отримання прав у форматі digital first – використовувати лише цифровий аналог без пластикового посвідчення.

  • Скасування належного користувача

Не треба відвідувати сервісний центр МВС, писати заяву чи чекати, поки вийде термін дії шерингу автомобіля, на який його призначили.

  • Витяг про несудимість

Отримані витяг з реєстру можна протягом кількох хвилин. Якщо дані містяться у реєстрах, то дані "підтягнуться" автоматично, користувачі не треба буде вводити нічого вручну.

  • Судові рішення

Можна буде без черг і бюрократії замовити рішення судової справи у "Дії". Його підпишуть електронним підписом судді і воно матиме таку саму юридичну силу, як і паперовий документ.

  • Розмитнення авто

Можливість розмитнити автомобіль у кілька кліків у застосунку. Митний збір розраховуватимуть за новою системою, яка повністю виключить людський фактор.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у "Дії" запустили голосування за найкращу воєнну марку.

Дивіться також відео 5 каналу: НАЙЦІКАВІШІ КАДРИ: звичайний день очима одного дрона Mavic

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ