ФК "Минай"

"Своїх ще й як "бросают": клуб "Минай" зробив заяву про виграну бійку з росіянами в Туреччині

FC Minaj / Facebook

Тези російської пропаганди – "традиційна маячня"

Український футбольний клуб "Минай" виступив з офіційною заявою про бійку в Туреччині зі спортсменами російського клубу "шинник". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на соцмережі закарпатської команди.

Конфлікт стався 13 лютого, у понеділок, у турецькому готелі Royal Sigunas.

"Офіційна позиція ФК "Минай" стосовно виграної бійки у росіян…Причиною сутички стала ганебна поведінка футболістів російської команди стосовно працівниці готелю та провокаційні вигуки у бік закарпатців"

У заяві йдеться, що тези російської пропаганди щодо того, що українці змушували росіян співати гімн і побили одного з них у ліфті – "традиційна маячня". Клуб не заперечує факт бійки, але вона відбулася у рівних складах на поверсі, де зупинилася російська команда.

"Кількість постраждалих зі сторони "шинника" лише підтверджує той факт, що росіяни своїх ще й як "бросают". Вже після закінчення сутички, коли минайці були в номерах, росіяни продовжили бійку між собою. Тих, хто намагався зупинити сутичку, звинуватили у підтримці України"

Щоб заспокоїти представників держави-агресорки, довелося втрутитися поліції. Варто додати, що перед початком тренувальних зборів у Туреччині головна вимога "Минаю" до організаторів була відсутність у готелі російських команд. За словами самих організаторів, розмістити росіян погодився готель.

Закарпатська команда звернулася до менеджменту Royal Seginus з вимогою виселити російських футболістів, бо "представники країни-терористки не мають права тренуватись та грати у футбол за межами своєї країни". Вже 14 лютого, у вівторок, українські спортсмени вирушили на тренування за розкладом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії неповнолітню українку покарали за "дискредитацію армії рф".

Дивіться також відео 5 каналу: НАЙЦІКАВІШІ КАДРИ: звичайний день очима одного дрона Mavic

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ