Додаток "Дія"

Повістки у "Дії": подробиці від Мінцифри

Shutterstock

У додатку "рано чи пізно" з'явиться електронний військовий квиток

Керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік розповів, що у "Дії" згодом може з'явитися електронний військовий квиток, але надсилання повісток через застосунок не планується. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Village.

За словами Баніка, у державний додаток "рано чи пізно" впровадять електронний військовий квиток.

"Щодо повісток, то їх у "Дії" не буде", ‒ стверджує він.

Ще до початку повномасштабного російського вторгнення в Україні працювали над приведенням реєстру військовозобов'язаних в електронний вигляд. Це дозволило змінити місце прописки через "Дію".

"Чоловікові потрібно було знятися з військового обліку та стати на облік в іншому місці, тому цього часто уникали, щоб повістка їх не знайшла. А якщо міняти місце реєстрації в "Дії", ми просто повідомлятимемо, що певний громадянин змінив адресу", ‒ сказав він.

Додатково Банік висловився щодо ухвалення Кабінетом міністрів постанови №1487, яка передбачає використання мобільного додатку для подання особистих даних до військкоматів.

"Це рішення просто врегулювало питання деяких актів, які хаотично ухвалювали після 2014 року, і ми продовжуємо впорядковувати ці питання", ‒ додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, яке покарання передбачає неявка до військкомату після отримання повістки.

Дивіться також відео 5 каналу: В кРЕМЛІ НОВА ІСТЕРИКА З ПОГРОЗАМИ. А РОСІЙСЬКІ МАТЕРІ ВЖЕ ПЛАЧУТЬ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ