Термометр

Весна буде ранньою: прогноз погоди на лютий-2023 – синоптик

Shutterstock

Очікується змінна погода

Вже за кільки днів в Україні розпочнеться останній місяць зими. У зв'язку з цим "Дивогляд" розповідає вам, якою буде погода у лютому-2023.

Народний синоптик Станіслав Щердін розповів, що на початку лютого погода буде переважно нижче нуля, а ось у другій половині місяця різко потепліє.

"Десь до 5-7 лютого очікуємо на прохолодний характер погоди. По всій країні температура повітря вдень впаде до -4-6 градусів та до -7-9 градусів морозу вночі, а місцями навіть до -14 градусів. Водночас суттєві опади малоймовірні, лиш на заході України періодично пролітатимуть снігопади", – сказав експерт.

У другій половині лютого побільшає опадів, але разом із цим температура повітря буде переважно вище нуля. Загалом, цього року весна в Україні розпочнеться дуже рано:

"У другій декаді лютого температура знов зросте до плюсових значень, але і опадів значно побільшає – переважно у вигляді дощів та мокрого снігу. Остання декада лютого буде схожа на початок березня, по всій країні переважатиме відносно тепла погода, температура сягатиме від -2 до +7 градусів вночі та до -2+14 градусів вдень залежно від регіону", розповів Щедрін.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, який обігрівач обрати на зиму.

Дивіться також відео 5 каналу: "СИТУАЦІЯ ВКРАЙ ГОСТРА" – Зеленський про Бахмут і Вугледар

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ