Додаток "Дія"

У "Дії" можна отримати витяг про місце проживання – як це зробити

Shutterstock

Для цього треба лише кілька хвилин

Відтепер витяг про місце проживання можна отримати через мобільний застосунок "Дія". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Мінінтеграції.

Витяг про місце проживання може знадобитися, якщо людина отримує певні державні послуги, влаштовує дитину в садочок, відкриває рахунок у банку тощо. Раніше для його оформлення треба було звертатися до відповідних органів реєстрації, але тепер для цього треба лише кілька хвилин у застосунку "Дія".

Зокрема, треба зробити наступні:

  • Зареєструйтеся та увійдіть у "Дію", оновіть її до останньої версії (оберіть "Меню" – "Оновити застосунок").
  • Перейдіть у розділ "Послуги" та оберіть пункт "Довідки та витяги".
  • У наведеному переліку знайдіть та оберіть "Витяг про місце проживання", а потім – "Замовити витяг".

Якщо відомості знайдені в реєстрі, користувач може завантажити PDF-документ протягом 24 годин. Для перегляду він доступний у тому ж розділі, де й замовляється послуга ("Витяг про місце проживання"). Також прямо із застосунку його можна надіслати на електронну пошту.

У Мінігтеграції нагадали, з будь-яких питань внутрішні переселенці можуть звертатися на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: +38 (066) 813-62-39 або +38 (096) 078-84-33 (для дзвінків з-за кордону та з ТОТ).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у "Дії" можна буде подавати онлайн-заявку на реєстрацію шлюбу.

Дивіться також відео 5 каналу: "НАША НАДІЯ - пУТІН", "Зеленський похлєщє януковича" | КОРЧИНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ