Укладання шлюбу

У "Дії" за тиждень подали понад 110 тис заявок про реєстрацію шлюбу

spzh.news

19 заяв надійшли від одностатевих пар

У мобільному додатку "Дія" подали понад 1,1 тис заяв про реєстрацію шлюбу лише за тиждень з моменту запуску послуги, передає "Дивогляд".

Як розповів керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік, 764 заяви були схвалені на розгляді. Ще 19 заяв надійшли від одностатевих пар.

"Це одна з наших найочікуваніших послуг серед користувачів, тому що тепер можна подати заяву про шлюб, не виходячи з дому. Також можна одразу обрати місце, час, формат і зал, де пройде церемонія", – пояснюють у Мінцифри.

Також 7 березня 2023 року на реєстрацію подали законопроєкт "Про інститут реєстрованих партнерств", який розробили за підтримки громадських організацій "ЛГБТ військові за рівні права" та "Точка опори ЮА". Реєстровані партнерства – це новий інститут для тих осіб, хто з певних причин не може брати шлюб. Це стосується як одностатевих, так і різностатевих пар.

Нагадаємо, що в Україні одностатеві шлюби не дозволені законом.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що під час повномасштабної війни українці частіше одружувалися, ніж розлучалися.

Дивіться також відео 5 каналу: ГАРЯЧА ГРУЗІЯ. БАХМУТ ПАЛАЄ. "ДА ВІНЧІ" ДОВІКИ 27 РОКІВ | 378 день | Час новин – 08.03.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ