Новобудова

В яких областях України найчастіше шукали житло для оренди у серпні – опитування

pravda.com.ua

Власники квартир йшли на великі поступки щодо вартості оренди за місяць

У серпні все більше українців шукали житло для оренди у Київській, Львівській та Дніпропетровській областях, повідомляє "Дивогляд".

Портал ОLX Нерухомість провів опитування серед українців. Згідно з оприлюдненими результатами, близько 64% респондентів наразі винаймають житло. Лише 3% українців після повномасштабного вторгнення перестали брати житло в оренду.

Також 23% опитаних змінили житло за останні три місяці, третина серед них головною причиною називає переїзд в інше місто. Ще 19% змінили житло через незадоволення умовами оренди, а 15% – на прохання орендодавців.

За останній літній місяць найчастіше житло шукали у Київській (130 тис запитів), Львівській (95 тис) і Дніпропетровській (63 тис) областях.

Власники квартир, зокрема у Київській та Дніпропетровській областях, йшли на великі поступки щодо вартості оренди за місяць. Знижка становила від 10 до 20%. Це підтвердили 46% опитаних.

Українці зізналися, що при пошуку житла використовують онлайн-платформи (40%), а також користувалися послугами ріелтора (28%) та "зв'язками" знайомих (21,5%).

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві та області збільшився попит на оренду житла.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ