"Дім Ґуччі"

Віллу з популярного фільму "Дім Ґуччі" можна буде орендувати

MGM

Територія знаходиться на узбережжі озера Комо

Вілла з популярного фільму "Дім Ґуччі" стала доступна для оренди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vogue.

Нещодавно у кінотеатрах відбулася прем'єра нового фільму Рідлі Скотта під назвою "Дім Ґуччі". Головні ролі у ньому зіграли Леді Гага та Адам Драйвер.

Сюжет переносить глядачів у ХХ століття та розповідає історію сім'ї засновника популярного бренду Gucci. Зокрема, увага акцентується на вбивстві його онука Мауріціо (Адам Драйвер) власною дружиною – Патрицією Реджані (Леді Гага).

Події розгортаються у резиденції Альдо Ґуччі – на віллі Бальбіано, що розташована на озері Комо. Вона була побудована кардиналом Толомео Галліо ще у XVII столітті, а згодом, у XVIII на віллі жив кардинал Анджело Марія Дуріні.

Вілла з фільму "Дім Ґуччі"
Вілла з фільму "Дім Ґуччі"
Фото: airbnb.com

Для прихильників стало чудовою новина про те, що відтепер цю територію можна орендувати на порталі Airbnb. Вілла містить у собі різноманітний антикваріат, фрески видатних художників епохи бароко та розкішні меблі. Зокрема, мармурові ванни, кришталеві люстри та оксамитові дивани. 

На території також є церква і парк, а разом із ними й чудові краєвиди на озеро Комо. 

Забронювати віллу можна у грудні, але населяти її буде дозволено лише упродовж березня. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що квартиру популярної героїні Керрі Бредшоу можна буде орендувати для проживання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ