"Носоріг" Олега Сенцова

Фільм Сенцова "Носоріг" переміг на Стокгольмському кінофестивалі

Facebook / Oleg Sentsov

Виконавець головної ролі у стрічці забрав нагороду за "Найкращого актора"

У четвер, 18 листопада, журі Стокгольмського міжнародного кінофестивалю оголосили переможців. І найвищі нагороду – Бронзового коня – за найкращий фільм забрала робота українського режисера Олега Сенцова "Носоріг", повідомляє "Дивогляд".

"Вітаємо всіх лауреатів премії. "Носоріг" — це не лише винятковий фільм, а й перемога Олега Сенцова, який нарешті після п’яти років у російській в’язниці зміг завершити свій кінопроект", — заявила генеральна директорка кінофестивалю Гіт Шейніус.

Нагороди також був удостоєний виконавець головної ролі у "Носорозі" Сергій Філімонов, який був визнаний "Найкращим актором".

Сергій Філімонов і Олег Сенцов
Сергій Філімонов і Олег Сенцов
Фото: Олег Сенцов / Facebook

Нагадаємо, сюжет кримінальної драми "Носоріг" розгортається навколо колишнього, однак ще молодого бандита. Герой згадує про різні періоди зі свого життя: часи падіння, сум'яття та те, як він втратив себе та свою сім'ю. Чоловік розуміє, що ці випробування відбувались не "чомусь", а "для чогось". Тож виникає питання, до чого той готовий зараз. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ