"Поклик пекла"

Випередив "Гру в кальмара": рецензія на серіал "Поклик пекла" від Netflix без спойлерів – трейлер

Netflix

Глядачів чекає черговий південнокорейський хіт

19 листопада на платформі Netflix презентували нове творіння за назвою "Поклик пекла" – жорстокий проєкт про інфернальних чудовиськ, які виконують волю Бога. Однак, чи вартий він вашого часу?

Сюжет

Режисером нового серіалу став режисер "Потяги в Пусан" Ен Сан Хо, а одна з головних ролей дісталася Ю А Ін, яка стала відомою після "Палаючого". Новий проект одразу привертає увагу участю гучних імен, але "Дивогляд" насамперед хотів би зосередитися на сюжеті.

Згідно сценарію, по всій Землі протягом кількох років відбуваються дивні події: деякі люди отримують передбачення від ангела про те, що вони помруть. Потім, у призначену годину, їх спопеляють дивні чудовиська. Порятунку немає – людина може спробувати скоїти суїцид, але істоти повернуть її з того світу та займуться її долею особисто.

Спочатку людство ігнорує ці події, за виключенням релігійної секти "Нова правда", яку очолює Чон Джинсу (Ю А Ін). Остання вважає, що ці чудовиська творять найвищу справедливість, волю Бога, і відправляють грішників у пекло.

Згодом люди починають прислухатися до секти та до неї приєднується майже все населення Землі. Якщо людина незгодна з доктриною "Нової правди", то на неї починають полювати. Саме тому бунтарі вимушені ховатися у підпіллі. Новинка вже змістила з 1-го місця рейтингу Netflix свого "співвітчизника", серіал "Гра в кальмара".

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, чи варто дивитися новий фільм від Netflix за назвою "Червоне повідомлення". Звісно же, без спойлерів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ