Статеве виховання

З'явилася інформація про четвертий сезон "Статевого виховання" – коли очікувати на нові серії

Netflix

Глядачі очікують дізнатися відповіді на інтригуючі запитання

Один з найпопулярніших серіалів від Netflix "Статеве виховання" незабаром повернеться на екрани. "Дивогляд" із посиланням на Whats-on-Netflix розповідає, коли розпочнуться зйомки четвертого сезону стрічки і коли вийдуть перші епізоди. 

Серіал "Статеве виховання" є дуже популярним по всьому світу та виокремлюється від інших своєю рейтинговістю. Серії переносять глядачів у світ школярів та знайомилять з їхніми проблемами. Підлітки вивчають себе та цей світ, а також знайомляться зі статевим життям. 

Нещодавно була оприлюднена остання серія третього сезону, яка залишила у глядачів чимало питань. З сюжету прихильники стрічки дізналися більше про стосунки Еріка і Адама, Отіса і Рубі, Мейва та Айзека. 

Особливу увагу привернула нова директорка школи, яка значно обмежила права учнів. Це не дуже сподобалося підліткам і вони вирішили діяти на керівництво його методами. 

Третій сезон залишив без відповідей чимало питань. Зокрема, ще й досі невідомо, хто є справжнім батьком Джой, як склалася доля Еріка, чи зможе Отіс втілити у життя секс-клініку, а також чи продовжать свої стосунки Отіс і Мейв. 

За попередньою інформацією нові серії вийдуть не раніше 2023 року. Зйомки розпочнуться навесні 2022. 

  • Дивіться трейлер третього сезону серіалу:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix знизив для українців вартість підписки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ