Ключі

У київській квартирі відремонтований балкон здають в оренду, як окрему кімнату – фото

Shutterstock

"Дуже невелика, світла і чиста кімната після ремонту"

У Києві балкон квартири намагаються здати під виглядом повноцінної кімнати. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Житло знаходиться на Лісовому масиві. Власники запевняють, що "кімната" придатна для проживання і містить у собі всі необхідні меблі. 

"Двостулкова шафа з дзеркалом. Полиці. Стіл. Тумбочка. Невелика антресолька. Дуже широке спальне місце з ламелямя. Трансформується зі спального в зручне крісло дуже швидко. Так само є в ньому ящик для постільної білизни. На підлозі ламінат. Під ламінатом електрична тепла підлога", – відмітив автор оголошення Володимир Майборода.

Вартість житла становить 3,5 тис грн та 500 грн на сплату комунальних послуг. Окрема "дуже невелика, світла і чиста кімната після ремонту" здається в квартирі, де мешкають одні дівчата. Відповідно, балкон планують здавати в оренду саме дівчині.

"Кожен живе сам по собі без непорозумінь, шуму і колгоспу... Немає обмежень за часом приходу і відходу, прання, споживання води і графіком перебування в квартирі", – розповіли орендодавці про потенційних мешканців.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві повністю замурували балкон плиткою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ