Українці, біженці, переселенці

На Кіпрі близько 3 тис українських біженців залишаться на вулиці – чому їх виселять з житла

Shutterstock

Українцям нагадали про необхідність знайти роботу

На Кіпрі близько 3 тис українських біженців залишаться на вулиці. Причину цього називає "Дивогляд" із посиланням на Alphanews.live.

З 31 травня українські біженці, які наразі живуть у місцевих готелях, будуть вимушені покинути це житло. Причиною цього є початок курортного сезону.

Ще й досі залишається невідомо, де у подальшому будуть жити 3 тис українців, яких виселять з готелів. Разом із цим, українські біженці, які прибудуть на острів з 1 березня 2023 року, зможуть проживати у готелях до 6 міс.

У свою чергу українці, яких виселять з готелів, зможуть звернутися до Служби управління пільгами заступника міністра соціального забезпечення та подати заяву на субсидію для оренди іншого житла.

Також на Кіпрі вже працюють над планом із пошуку роботи для працездатних осіб. Українцям нагадали про необхідність звернутися до служб зайнятості та влаштуватися на роботу. 

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Берліні українських біженців масово виселяють з хостелів і готелів.

Дивіться також відео 5 каналу: Руки, молоток і 5 хв: як стареньке озброєння проривається крізь донецькі болота і вражає ворожі цілі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.



ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ