Філ Здібель

Чоловік пережив клінічну смерть і розповів, що "бачив" у потойбічному світі

Facebook

Його сприйняття життя після цієї ситуації змінилося

В Австралії серце інструктора з тхеквондо зупинилося на 28 хв, але завдяки оперативному втручанню йому змогли врятувати життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

57-річний Філ Здібель був на баскетбольному матчі восени минулого року, коли несподівано впав через зупинку серця. До цього у нього не помічали тривожні ознаки можливої зупинки серця.

Коли чоловік впав, то його син одразу викликав "швидку". На щастя, поряд була медсестра, яка провела серцево-легеневу реанімацію. Також оточуючим вдалося знайти дефібрилятор, за допомогою якого Здібеля намагалися повернути до життя.

Що ж у цей момент відбувалося у "свідомості" інструктора з тхеквондо? Австралієць каже, що йому здавалося, нібито він спостерігає за цією ситуацією ззовні. Інакше кажучи, начебто його душа покинула тіло.

На щастя, постраждалого вчасно госпіталізували до лікарні, де він за кілька днів прийшов до тями. За словами лікарів, клінічна смерть тривала 28 хвилин.

Медики встановили йому стент у серці та вже за тиждень чоловік покинув лікарню. Філ зізнався, що його сприйняття життя після цієї ситуації змінилося. Зокрема, він радить не турбуватися через дрібниці та завжди вірити у свої сили.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у майбутньому людина продовжуватиме "жити" після своєї смерті.

Дивіться також відео 5 каналу: ШКОЛА ДЛЯ ДІТЕЙ! Які зміни чекають на школярів та коли вони відбудуться

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ