Штучний інтелект

У майбутньому людина продовжуватиме "жити" після своєї смерті

Shutterstock

"Близькі люди могли б продовжувати взаємодіяти зі своїми родичами, які вже померли"

Сучасні технології активно розвиваються і вдосконалюються. Наразі експерти працюють над тим, щоб людина продовжила жити навіть після своєї смерті, передає "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Фахівці розробляють технологію так званого "цифрового двійника", який дозволить людям підтримувати зв'язок з померлим. Керівник відділу бізнесу та обчислювальної техніки в Університеті Рейвенсборна, Доктор Аджаз Алі зазначив, що вже до 2050 року люди, які померли, продовжать існувати у цифровому "тілі" за допомогою штучного інтелекту.

Технологічний "близнюк" повністю копіюватиме людину завдяки записам, аналізу його цифрового сліду, захоплення руху і зображення для візуальної присутності.

Доктор Аджаз Алі заявив, що ця технологія стане революційною:

"Використовуючи інструменти на основі НЛП, які будуть набагато досконалішими, ніж ChatGPT і Bard, люди зможуть взаємодіяти з цими цифровими близнюками в реальному часі та отримувати користь від їхніх знань та ідей. Близькі люди могли б продовжувати взаємодіяти зі своїми родичами, які вже померли, але існуватимуть у формі цифрового близнюка", – сказав науковець.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що відомий розробник відеоігор після смерті хоче перетворитися на штучний інтелект.

Дивіться також відео 5 каналу: Ресурс росії не вічний: настав час для "виготовили-запустили" – Мирослав Гай

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ