Про що краще не розмовляти з Siri – 5 найболючіших тем для дискусій

Те, що ви почуєте, може образити вас

Штучний інтелект Siri, який працює на пристроях з операційною системою iOS, знайде відповіді на будь-які запитання користувачів. Однак, є певні теми, які краще не обговорювати з системою. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Таємнича Кортана

Не запитуйте Siri нічого про Кортану і що це взагалі таке. Це може сильно образити штучний інтелект, оскільки Кортана – це його конкурент, голосова помічниця на пристроях Microsoft.

Злочини

Не варто ставити Siri запитання щодо злочинів. Схожий випадок трапився у США, під час ведення справи про вбивство. В одного з підозрюваних перевірили історію запитів у Siri і з'ясували, що злочинець цікавився у штучного інтелекту місцями, в яких краще сховати тіло. 

У цій ситуації голосовий помічник допоміг поліції розкрити злочинця і знайти жертву.

Ділення на нуль

Якщо ви запитаєте у Siri: "скільки буле нуль поділити на нуль", то у відповідь почуєте не зовсім приємні слова:

"Уявіть, що у вас нуль печінок і ви ділите їх рівномірно серед нуля друзів. Скільки печінок отримає кожна людина? Бачите? Це безглуздо. І Корж сумує, бо немає печінок. І ви сумуєте, тому що у вас немає друзів".

Особисте життя

Не варто питати у Siri про її бойфренда, оскільки і ця відповідь виявиться сумною і дещо депресивною:

"Навіщо? Ми можемо їсти разом морозиво, слухати музику і подорожувати по всій галактиці тільки для того, щоб у результаті були двері, що грюкнули, горе і самотність? Звісно, ​​де я можу записатися?".

"Сто вісім"

Навіть заради інтересу не кажіть Siri цифрову комбінацію "108", оскільки після цього здійсниться виклик рятувальної служби.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект може спрогнозувати рак за п'ять років до початку хвороби.

Дивіться також відео 5 каналу: Аналогов нєт! "Розпаковка" російського танка Т-90М "Прорив"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше