Apple

Apple шукає людину, яка навчить Siri розмовляти українською

sotovye.org

Своє резюме може надіслати кожен охочий

Компанія Apple розмістила у себе на сайті вакансію аналітика анотацій, який володіє українською мовою і допоможе навчити голосового помічника Siri розуміти українців.

Серед головних вимог до кандидата: вільне володіння українською мовою, знання англійської (високого рівня  навички із читання, перекладу та письма) та вміння розрізняти словесні відтінки в українському діалекті, зокрема варіації в різних українських регіонах.

Бажаною є наявність диплому бакалавра або попереднього аналогічного досвіду роботи.

"Як аналітик анотацій, ви будете слухати й розшифровувати аудіофайли, а також оцінювати реакцію Siri й використання нею мови клієнтів, які погодилися на участь у програмі оцінювання. Ви будете використовувати свої мовні й культурні знання, а також аналітичні навички, щоб оцінювати мову на відповідність рекомендаціям", - йдеться в описі вакансії.

Тим, хто успішно пройде випробування і співбесіду, обіцяють конкурентну зарплатню, право брати участь в акціонерному плані компанії, відпустки та знижки працівникам.

Це буде повна зайнятість із вихідними у суботу та неділю. Своє резюме може надіслати кожен охочий. Та варто врахувати, що працювати потрібно буде із офісу, який знаходиться в ірландському місті Корк. Саме там розташований головний офіс Apple в Європі.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що стрімінговий сервіс Netflix нарешті отримає український дубляж.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ