Подорож

Чоловік інсценував свою смерть заради $6 млн виплат і вирушив подорожувати світом

Shutterstock

Тепер "мандрівнику" загрожує до 10 років позбавлення волі

На території Польщі правоохоронці затримали 38-річного громадянина України, який інсценував свою смерть заради грошової компенсації. Сума страхових виплат сягнула $6,8 млн. Про це повідомляє dziennik.pl. 

Згідно з інформацією, наприкінці жовтня 2019 року мати українця звернулася до низки страхових польських компаній. Жінка просила про виплати через смерть сина. 

За її словами, той загинув ще начебто в липні 2019 року, коли випав з човна в Київському водосховищі. Надані жінкою документи зазначали, що тіло загиблого знайшли тільки два місяці потому і одразу його кремували. 

Поліціянти виявили, що в період з жовтня 2018 року по січень 2019 року чоловік уклав низку угод про страхування життя в двадцяти страхових компаніях. 

Також згодом правоохоронці дізналися, що українець отримав польське громадянство ще в грудні 2018 року і використовує польські документи, про що не повідомив жодну з компаній. 

Поліція встановила, що "померлий" весь час проводив у подорожах. За польськими документами той відвідав Україну, Велику Британію, Туреччину та Кіпр. 

Наразі чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі. 

Раніше дівчина відрізала собі руку заради страхових виплат сумою в один мільйон євро. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ