Свято

У мережі назвали найгірші подарунки на день народження

Shutterstock

Обережно! Деякі з цих розповідей розіб'ють вам серце

Користувачі Reddit вирішили згадати свої “дитячі травми” і назвали найгірші подарунки, які отримували на день народження. Ця тема виявилася настільки актуальною, що тренд набрав понад 24 тисячі коментарів і 60 тисяч лайків.

Найпопулярнішим виявився коментар користувача під ніком irisdenise06: “Я думав, що мені подарують велосипед на 5-річчя. Натомість мої прийомні батьки повідомили, що відправляють мене назад до дитячого будинку після того, як я прожив у них 11 років”.

Мій власний шарф. Так, саме так, мама зайшла до мене в кімнату, взяла мій єдиний шарф, загорнула його і дала мені, ніби це новий шарф”, - розповів користувач sneakysnakeeeee.

Користувач WonderWeeble поскаржився на те, що отримав на 12-річчя машинку для видалення катишків. А Vyper28 на своє 18-річчя від дідуся і бабусі отримав уже використану розмальовку, яку вони купили на гаражному розпродажу в  сусідів.

JPO_5x5 у вісім років отримав у подарунок від тітки мішок добрив. Приводом стало його захоплення саджання квітів у саду з матір'ю. “Я розкрив подарунок і побачив упаковку, ніби від морозива. Тільки відкривши її, я усвідомив, що всередині”, - згадав свої враження коментатор.

Бабуся принесла мені щітку для волосся з пластиковою ручкою у формі голови коня. Кінська голова була вся розтрощена, а в щітці було волосся”, - поскаржилася PM_ME_UR_CLEAVE.

А користувач mikeardigan розповів, що дідусь і бабуся дарували їм з братом один і той самий подарунок упродовж близько 10 років. Це був набір із трьох плоскогубців. "У нас врешті набралося їх 60 штук. Не знаю, звідки ще вони їх брали, може, закупили цілу коробку плоскогубців", - зауважив автор коментаря.

А у вас бували такі "чудові" подарунки?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ