15-мільйонний пасажир в "Борисполі"

В аеропорту "Бориспіль" визначили 15-мільйонного пасажира – які подарунки дістануться щасливчику

5 канал

Спочатку помилково ощасливили пасажирку з Харкова, але потім усе ж відшукали 15-мільйонного пасажира

15-мільйонного пасажира визначили у Міжнародному аеропорту "Бориспіль". Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" Евеліна Михайленко. 

Ним виявився 10-річний хлопчик Арсеній Смоляр. Разом із сестрою він летить до батька в Узбекистан, має пересадку в Казахстані. Шукали щасливчика близько пів години. А коли знайшли, на летовищі влаштували циркову виставу та пригостили тортом із символічним написом "15 мільйонів".

Арсеній сказав: "Я подумав, що це просто зйомка, а потім ми знову підемо до реєстрації і до літака".

Поліна Смоляр, сестра Арсенія Смоляра, каже: "Не повірили спочатку в це, тому ми зараз шоковані, емоції зашкалюють".

Хлопчик розповідає, у те, що він – ювілейний пасажир, повірив не одразу. Йому подарували два квитки до Казахстану, павербанк, а також тревел-кейс.

Генеральний директор Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін розповідає, що найчастіше пасажири подорожують до Тель-Авіву. Ці поїздки і становлять найбільший відсоток із 15 мільйонів: "Найбільш насичений напрямок – це Тель-Авів зараз. Це той рейс, який має 5 частот на добу. Вони дуже гарно заповнені і вона зараз у цьому 15-мільйонному мають найбільший прошарок".

Щороку пасажиропотік у "Борисполі" зростає орієнтовно на 20%. Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що ці показники планують збільшити.

"Мінімальна мета – це ми маємо постійно 20% мати, тобто 18 мільйонів це наша планка на наступний рік", – сказав Криклій.

Як повідомляв 5.UA, до кінця року з Києва запустять додатковий потяг в аеропорт "Бориспіль"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ