Apple Watch

Влада Сінгапуру платитиме власникам Apple Watch за заняття спортом

Shutterstock

Користувач має змогу отримати $280

Мешканцям Сінгапуру платитимуть за користування новим додатком для здоров'я LumiHealth у Apple Watch. Про це повідомляє CNN.

Застосунок нагадує користувачу виконувати щодня фізичні вправи. Це може бути ходьба, плавання або йога. Також він нагадує про медичний огляд та вакцинацію, сприяє закріпленню звички висипатися та концентруватися.

Якщо користувач виконає цю програму, він отримає $280. Програму, розраховану на два роки, планують запустити вже у жовтні 2020 року. 

"Попри те, що всі ми маємо справу з проблемами COVID-19, ми повинні й далі інвестувати у своє майбутнє. І немає кращої інвестиції, ніж у власне здоров’я. Це партнерство між Сінгапуром і Apple дасть змогу  сінгапурцям вести більш здоровий спосіб життя, але, що не менш важливо, стане внеском у покращення здоров’я людей в усьому світі", – розповів Хенг Сві Кіт, заступник прем’єр-міністра Сінгапуру. 

Ця програма була розроблена владою Сінгапуру та компанією Apple спільно з лікарями та експертами у сфері охорони здоров'я. 

"Сінгапур має одну з провідних світових систем охорони здоров’я, і ​​ми дуже раді співпраці з ними", – розповів головний операційний директор Apple Джефф Вільямс.

Раніше 5.UA показав фото фірмового магазину Apple у Сінгапурі, розміщеного на воді. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ