Apple

Презентація новинок від Apple – відео

Shutterstock

На цю подію з нетерпінням очікують всі любителі "яблучок"

У вівторок, 15 вересня, о 20:00 компанія Apple проведе презентацію своїх нових досягнень.

Згідно з попередніми даними, на заході, який проведуть онлайн, анонсують нову модель годинника Apple Watch Series 6 з покращеним сенсором та більшою місткістю акумулятора. Також корпорація планує замінити модель Apple Watch Series 3 на оновлений варіант без датчика, що слідкує за серцевим ритмом. 

Окремо очікується презентація нового iPad зі зміненим дизайном. Apple не виключає ймовірності презентації телевізора Apple TV 4K+ та Mac на базі процесорів Apple Silicon. Очікується анонс маячків AirTag і навушників AirPods Studio, однак існує можливість, що вони будуть представлені разом з iPhone у жовтні. 

Дивитися наживо:

За даними ЗМІ, компанія покаже відразу чотири нових моделі айфону: iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Ці назви є умовними, оскільки офіційні будуть відомі вже на презентації. Одна з головних "фішок" нових моделей – буде підтримка технології 5G. Детальніше про нові моделі смартфонів можна прочитати ТУТ

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ