ChatGPT

Перша країна Євросоюзу заборонила використання ChatGPT

vctr.media

Компанію звинуватили у "незаконному зборі персональних даних"

Перша країна Євросоюзу заборонила використання популярного чат-боту ChatGPT на своїй території. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Verge.

Нейромережу ChatGPT американської компанії OpenAI звинуватили у порушенні законів про конфіденційність і заявили, що вона збирає особисті дані користувачів. Незадовго після цього національний регулятор з питань захисту персональних даних Італії висунув заборону використання штучного інтелекту в країні. Свою заборону обґрунтували підозрою у "незаконному зборі персональних даних".

Управління Італії оприлюднило пресреліз, в якому відмітило, що OpenAI не має права на збір особистої інформації користувачів ChatGPT. Також нейромережа не може фільтрувати доступ неповнолітніх до сервісу і у такий спосіб "наражає на відповіді, які абсолютно не відповідають їхньому рівню розвитку та самосвідомості".

Компанія OpenAI має 20 днів для того, щоб вжити певних заходів з виконання вимог регулятора і звітувати про них. У разі невиконання цього компанії загрожує штаф у розмірі €20 млн, або 4% від річного світового обороту.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік скоїв суїцид після спілкування з чат-ботом, який це підтримав.

Дивіться також відео 5 каналу: Якщо масові протести вийдуть за межі Лаври, силовики матимуть підстави вживати заходів – депутатка

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ