Пляшка з посланням

В Австралії на берег викинуло пляшку з листом – про що у ньому йшлося (відео)

Shutterstock

Предмет кинули у море 10 років тому

У штаті Вікторія (Австралія) прибиральниця пляжу Рос Еванс знайшла пластикову пляшку з непошкодженим посланням. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

"Мене звуть Інес Запкан, мені 8 років, той, хто знайде цю пляшку, отримає удачу на все життя від мене та моєї родини", – йшлося у листі.

Жінка знайшла у соцмережі авторку записки, їй вже 18 років.

"Я відправила цю пляшку з пірсу в Портленді, штат Вікторія, рівно 10 років тому. Мені шкода, що ми не змогли надіслати мільйон фунтів стерлінгів разом із повідомленням, але я дуже рада, що ви звернулися до мене. Це справді повернуло мені та моїй родині багато спогадів", – поділилася Запкан.

Враховуючи те, що пляшку знайшли на пляжі міста Воррнамбул, то вона за 10-річний період подолала приблизно 80 км. За словами авторки листа, наразі вона краще обізнана про забруднення океанів пластиком, а тому навряд чи ще займатиметься подібним.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Техасі (США) на пляжі виявили пляшки з двома посланнями.

Дивіться також відео 5 каналу: "БИДЛОКРАТІЯ" довела Україну до краху: історик Данило Яневський | Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ