Велосипедисти

Велосипедисти створили вражаючий GPS-малюнок довжиною 1025 км – що на ньому зображено (фото)

Daily Mail

У ентузіастів є політичне послання

Команда французьких велосипедистів побила світовий рекорд Гіннеса, створивши найбільший GPS-малюнок за 6 днів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

До команди спортсменів увійшли Флоран Арно, Максим Брюгер, Франк Делорм, Ніколя Меньє та Жан Руль. Вони створили приголомшливе зображення у формі велоцираптора завдовжки 1025 км.

Велосипедисти
Велосипедисти
Фото: Daily Mail

Ентузіасти стартували та фінішували у Меярі (регіон Альє, центральна Франція). За 6-денний період вони перетнули декілька інших графств, серед яких Шер, Сону та Луару, Ендр, Невр, Крез і Пюї-де-Дом. Окрім рекорду, їхня ініціатива має політичне послання.

"Динозаври є доказом того, що такі сильні види можуть швидко вимерти, і це те, через що ми зараз переживаємо шосте масове вимирання. Ми головні винуватці цієї екологічної кризи, але також і її головні жертви. Таким чином, майбутнє в наших руках, і їзда на велосипеді – один із найкращих способів зробити свій внесок у зміни", – заявили велосипедисти.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що француз без страховки заліз на 38-поверховий хмарочос у Парижі заради протесту.

Дивіться також відео 5 каналу: ТЕПЕР ЛИШЕ МОЛИТИСЬ..."ВАГНЕРА" ЗАКІНЧУЮТЬСЯ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ