Том Столтман

Найсильніший чоловік світу розповів, як йому вдається підіймати каміння Атласу – вражаюче відео

tomstoltmanofficial / Instagram

Силач двічі поспіль вигравав престижний титул

Шотландець Том Столтман, який є найсильнішою людиною у світі, поділився секретами своїх досягнень із величезним камінням Атласу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Зазначимо, що британець вперше завоював титул "Найсильніша людина світу" у 2021 році. Уже наступного року він захистив "корону", що зробило його десятою людиною в історії, яка виграла як мінімум два титули найсильнішої людини світу.

Вражаюче, але він не планує зупинятися та хоче повторити досягнення поляка Маріуша Пудзяновського, який здобув рекордні п'ять перемог на турнірі "Найсильніша людина світу".

Вже вчора, 19 квітня, у Південній Кароліні (США) почалося змагання 2023 року, на якому Том теж бере участь і сподівається отримати третій титул поспіль. У рамках турніру учасники мають підіймати каміння Атласу – п'ять каменів, які збільшуються у вазі від 100 до 160 кг та розміщуються на п'яти високих платформах.

Як же Столтману вдається підіймати таких велетнів? Для цього у нього є хитрий метод. Так, коли він підіймає каміння, то уявляє, що якщо цього не зробить, то не врятує свого родича, який застряг під валуном.

На кожний із каменів чоловік "призначив" різних близьких людей. Зокрема, свого тата, двох сестер, брата та дружину.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як хлопець встановив світовий рекорд з віджимань чотирма пальцями з плесканням.

Дивіться також відео 5 каналу: ТЕПЕР ЛИШЕ МОЛИТИСЬ..."ВАГНЕРА" ЗАКІНЧУЮТЬСЯ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ