Лінза камери

"Блаженство": автор однієї з найвідоміших фотографій поділився її цікавою історією

Pixabay

Для чоловіка ця фотографія була "просто ще однією", але все вийшло інакше

Чак О'Рір розповів про те, як у 1996 році зробив знімок під назвою "Блаженство", який бачили усі користувачі ОС Windows XP компанії Microsoft. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

За словами фотографа, у той день він їхав на зустріч зі своєю майбутньою дружиною Дафною Ларкін в окрузі Марін (Каліфорнія). Він побачив вражаючий пейзаж і зробив фотографію, яка для нього була "просто ще однією".

На знімку зафіксований краєвид в окрузі Сонома з зеленим пагорбом і блакитним небом з ділянками шарувато-купчастої та перистої хмарності.

"Не було нічого незвичайного. Я використовував плівку, яка мала яскравіші кольори, на той час Fuji Film, а лінзи RZ67 були просто чудовими. Розмір камери та плівки разом зробив різницю. Я вважаю, що допоміг фотографії Bliss виділитися ще більше. Я думаю, якби я зняв її на 35 міліметрів, це не дало б такого ж ефекту", – розповів О'Рір.

Вже у 1998 році зображення опинилося в руках Білла Гейтса, бо його група Corbis купила агентство стокових фото Westlight у 1998 році. Саме цьому агентству Чак спершу продемонстрував знімок "Блаженство", також відомий як "Безтурботність".

У підсумку компанія Microsoft заплатила фотографу стільки грошей за його роботу, що йому довелося доставити знімок вручну. Цікаво, що О'Рір навіть не очікував, що саме через це фото він стане всесвітньо відомим.

"25 років у Geographic, і всім на це начхати", – жартує щодо цього його жінка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фотографиня створює вражаючі світлини українських захисників, які постраждали на війні.

Дивіться також відео 5 каналу: "Сатаністи. Хай спробують у мусульман шось забрати!" – Ще один день під Лаврою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ