Українські військові запалили під кавер на популярний український хіт літа

Українські військові запалили під кавер на популярний український хіт літа і вразили користувачів мережі – відео

соцмережі

Після перемоги заспіваємо разом

Українські захисники з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади записали кавер на популярну українську пісню і розірвали мережу, передає "Дивогляд".

Військовослужбовці зняли кавер на пісню "Під вінницьким дощем" співачки Darisha. Сидячи у машині, українці співали і навіть пританцьовували під композицію. За кілька днів відео зібрало 1 млн переглядів у TikTok.

"Ми цілувалися під вінницьким дощем. Тобі було сімнадцять, а мені не було ще... Дощ пройшов, і сонце встало. Але для нас з тобою то нічого не міняло!", – йдеться у пісні.

Користувачі мережі були у захваті від імпровізації наших захисників. Найбільше їх вразило, як "серйозні дядьки" не втрачають позитивний настрій і почуття гумору в таких важких умовах.

  • "Подарували посмішку, дякую!";
  • "Передивилася відео 10 разів, супер";
  • "Круто! Ви такі позитивні. Бережіть себе!", – йдеться у коментарях.

Авторка пісні "Під вінницьким дощем" – співачка Darisha також залишила свій коментар під відео:

"Хлопці, ви неймовірні! Це така честь для мене! Після перемоги заспіваємо під вінницьким дощем усі разом".

@guitarplayerua

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на фронті собака Жужа рятувала від голоду українських військових під Бахмутом.

Дивіться також відео 5 каналу:  МОБІЛІЗАЦІЯ: потрібен чесний діалог з суспільством. Робота військкоматів – це складна робота

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.



ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ