Максим Бордусь

"Завжди усміхнений": на фронті загинув чемпіон України з кікбоксингу Максим Бордусь

yangoly-sportu.teamukraine.com.ua

Створено петицію із закликом присвоїти йому звання Героя України посмертно

У запеклих боях проти рашистів поліг кікбоксер Максим Бордусь, який був чемпіоном України з кікбоксингу та призером десятків турнірів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Спортивний комітет "Янголи спорту".

Герой загинув 11 червня.

"Щодня наближав перемогу України зі зброєю в руках, але сам її не побачить. Завжди усміхнений і готовий прийти на допомогу у будь-який момент – таким пам'ятають його товариші у спортивному колі", – йдеться у повідомленні.

На сайті президента вже створили петицію із закликом присвоїти Бордусю звання Героя України посмертно. Її автор зазначив, що Максим народився 6 березня 2000 року в Києві.

24 лютого минулого року він добровільно мобілізувався на фронт. Спершу він воював у складі 112 бригади ТРО у Києві та Київській області, а потім вирушив на Схід, Лиманський напрямок.

Бордусь завжди хотів стати членом штурмового підрозділу, а тому в березні цього року перевівся в штурмову бригаду АЗОВ. Протягом 2 місяців тривала підготовка, після якої він і його підрозділ із завданням наступальних дій вирушили на Запорізький напрямок.

"На жаль, це був останній напрямок в його житті. Максим загинув від ворожого снаряду, виконуючи бойове завдання! За рідну українську землю стояв живим щитом проти ворожої артилерії та танків. Із честю виконав обов'язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народові та Україні!", – йдеться у петиції.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на фронті загинув військовий-блогер "Дідусік" Віктор Суходольський.

Дивіться також відео 5 каналу: ШОК! ЧОРНІ АРХЕОЛОГИ після обміління Каховського водосховища: із знахідок – цілі кладовища

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ