Іван Кузьмінський

У бою з окупантам загинув режисер українського телеканалу

Бердичівська міська рада / Facebook

"Не стало справжнього патріота, перспективного науковця, вірного друга, доброї та світлої людини"

На фронті за свободу і незалежність нашої країни поліг український режисер популярного телеканалу Іван Кузьмінський, який стояв на захисті України з перших днів війни, передає "Дивогляд".

Музикознавець і режисер дитячого телеканалу "Малятко TV" з початку повномасштабної війни пішов добровольцем у лави ЗСУ і понад рік захищав мирний український народ. Чоловік загинув 17 травня 2023 у віці 39 років. Він поклав своє життя у містечку Діброва, що на Луганщині.

Раніше Іван Кузьмінський воював на інших напрямках, але з часом його перевели у "гарячу точку". На своїй сторінці у Facebook українець часто ділився фотографіями з фронту і закликав наш народ не втрачати надії і вірити у перемогу.

"Не стало справжнього патріота, перспективного науковця, вірного друга, доброї та світлої людини... Український народ ніколи не забуде подвиг Івана Кузьмінського, який поклав своє життя на вівтар Свободи і Незалежності. Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!", – написали у міській раді Бердичева, де народився Іван Кузьмінський.

"Спершу пізнавав ази улюбленого мистецтва у Бердичівській музичній школі. Далі було навчання за спеціальністю "Хоровий диригент" у Житомирському державному музичному училищі ім. В. С. Косенка. Вищу освіту здобував у Київській консерваторії (нині - Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського). Чоловік захистив кандидатську дисертацію, викладав і вчився у докторантурі. Досліджував давню українську музику, був автором наукових статей на цю тему. Окрім того, працював режисером на дитячому телеканалі "Малятко TV", – йдеться на сторінці Бердичівської міської ради у Facebook.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у боях проти окупантів загинув учасник гурту SilverTown.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ