Біжан Шаропов

Стало відомо про долю українського вченого та військового, який зник безвісти 10 місяців тому

Біжан Шаропов / Facebook

"Сміливий, життєрадісний, молодий…"

Інститут фізіології імені Богомольця НАН України підтвердив загибель 32-річного біолога та військового Біжана Шаропова. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу інституту.

Чоловік, який працював в інституті, з квітня 2022 року боронив нашу країну від окупантів під Ізюмом на Харківщині. З того часу він вважався зниклим безвісти, але вчора, 7 лютого, факт його загибелі підтвердили.

"Сміливий, життєрадісний, молодий… Голова РМВ, науковий співробітник, захисник, хлопець, син. Співчуття рідним і колегам. Це непоправна втрата для всього колективу (Інституту фізіології імені Богомольця НАН України – "Дивогляд") і близьких. Спочивай з миром", – йдеться у повідомленні.

Родина Шаропова переїхала до Києва 1995 року з Душанбе (Таджикистан), де власне й народився майбутній вчений і військовий. Він здобув освіту на кафедрі біології природничого факультету НАУКМА та став аспірантом Інституту фізіології НАН України.

У 2019 році Біжан захистив кандидатську дисертацію і став головою Ради молодих вчених Національної академії медичних наук України. Він був активним учасником Революції Гідності, після неї став членом "Айдару" і воював 2014-2015 року на Луганщині.

Після початку повномасштабної війни знову пішов боронити нашу країну. Від квітня вважався зниклим безвісти.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що медики успішно вилучили з тіла пораненого бойову частину снаряда "за кілька хвилин".

Дивіться також відео 5 каналу: р#СНЯ ЛАМАЄ ЗУБИ І ЗАСІВАЄ ЗЕМЛЮ ТРУПАМИ: репортаж із найгарячішої точки – БАХМУТУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ