"Життя на межі"

"Життя на межі": документальний фільм про військові події в Україні з 2014 року виходить у прокат

відкриті джерела

"Охоплює весь період війни росії проти України від 2014 року до сьогодні"

Документальну стрічку про збройну агресію росії проти України, яка відображає події з 2014 року, випускають у прокат, передає "Дивогляд".

Фільм "Життя на межі" унікальний тим, що він "охоплює весь період війни росії проти України від 2014 року до сьогодні". У стрічці відображені становлення та розвиток українського спротиву, починаючи від Революції гідності і до початку повномасштабного вторгнення росії на території України.

Ідея документального фільму – якомога краще відобразити війну та її наслідки. Зйомки розпочалися ще у 2020 році, а світова прем'єра відбулася наприкінці 2022-го на кінофестивалі Берлінале. у грудні-2022 фільм показали й у Києві.

Авторами стрічки є режисер Павло Пелешок і продюсер Юрко Іванишин, відомі за фільмом "Зима у вогні", який у 2016 році був номінований на кінопремію "Оскар", як "Найкращий документальний повнометражний фільм".

Документальний фільм "Життя на межі" вийде у прокат в українських кінотеатрах 16 березня 2023 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська документалка про Маріуполь здобула приз глядацьких симпатій на кінофестивалі Санденс.

Дивіться також відео 5 каналу: УЖЕ БЛАГАЮТЬ? путін навіть Бразилію долучає до переговорів з Україною – Данілов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ