В Італії зняли фільм про "кохання" між рашистом і українцем: деталі скандалу

Компанія REA Film і режисер Ніколас Морганті Патріньяні створили короткометражний фільм Borderless ("Без кордонів"), який розповідає про "кохання" між хлопцем з Харкова та російським окупантом

"Без кордонів" – гей-історія кохання російського солдата та українського хлопця в контексті нинішньої російсько-української війни. Наш короткометражний гей-фільм розповідає лише про одну з багатьох трагедій, що відбуваються в тіні війни, часто приречених на забуття. Кохання двох хлопців, пригнічених гнобленням влади, регресією політики до чистого насильства проти неозброєних цивільних, зворушує нас, бо завдає болю нашим обіймам, нашій симпатії, найдорожчому, чим ми є і що маємо", ‒ йдеться в описі на YouTube-канал піаніста Розаріо Горгоне, який став сценаристом і продюсером проєкту.

Сюжет присвячено 17-річному українцю Денису, який тікає від російської агресії до Італії, де мешкає його бабуся. В Європі він постійно думає про свого "коханого" ‒ 19-річного Дмітрія з росії. Автори фільму створили кадри, де росіянин у формі з триколором обіймається з українцем, що нібито відбувається минулої осені на території Харкова.

У липні 2022 року рашист вирішив покинути армію рф, як і Денис свою бабусю, який залишив своїй бабусі записку: "Вибач, бабусю, я мусив йти. Скоро повернуся з ним. Бережи Астора, я тебе кохаю. Денис".

В момент, коли жінка про це читає, по телевізору демонструють наслідки обстрілів Харкова. У фіналі фільму Денис має зустрітися з росіянином на українсько-молдовському кордоні. Українець і його "бойфренд" біжать одне одному назустріч, але Дмітрій чомусь падає, а Денис перечіпляється через розтяжку.

За словами сценариста фільму, він говорив зі справжнім українцем Денисом, який у березні цього року приїхав до своєї бабусі у Рим. Горгоне подякував йому за те, що "він надихнув на створення цього короткого художнього відео, поділившись інсайдерською розповіддю про війну, що триває".

На думку композитора, у кохання, як і музики, "немає кордонів". Він сказав, що чекає на відгуки на його нове творіння.

Втім, багато українців не оцінили такого мистецтва, багатьох людей воно обурило. Горгоне вже запропонували зняти фільм про кохання між євреєм і нацистським солдатом, а також звинуватили у романтизації вбивць і перетворенні страждань українців на романтичний фільм.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Ірані заарештували популярну акторку, яка підтримала протести.

Дивіться також відео 5 каналу: лукашенко і путін, "вагнерівець"-зек в полоні ЗСУ, Бахмут, Херсон, атака дронів на Київ - 299 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше