"День Українського Добровольця"

BBC покаже документальний фільм про війну в Україні – відео

BBC

Стрічку транслюватимуть у прайм-тайм

ВВС вперше транслюватиме український фільм "День Українського Добровольця", який було знято після початку повномасштабного вторгнення, повідомляє "Дивогляд". 

Документальна стрічка режисера Володимира Тихого розповість історію одного дня з життя попспівачки, історика, інженера, реставраторки, вченої-полярниці та пенсіонерки. Кожен з них був вимушений змінити своє життя.

Картина створювалася із залученням команди з організації "Вавилон'13".

"BBC Storyville ставить собі за мету показати найкращі зразки світових документальних фільмів, і ми маємо привілеї ділитися цими екстраординарними фільмами з глядачами в Сполученому Королівстві. Це важлива історія не лише тому, що розповідає історію одного дня з війни в Україні, а й тому, що це фільм, створений українцями й веде оповідь з української перспективи. Це вперше на британському телебаченні – фільм про війну в Україні, створений виключно українцями", – каже шеф-редакторка BBC Storyville Люсі Кон.

Прем'єра документального фільму відбудеться 20 вересня на платформі BBC у прайм-тайм. В Україні вихід стрічки "День Українського Добровольця" запланований на жовтень. Прем'єра відбудеться в рамках національного конкурсу кінофестивалю Kharkiv MeetDocs у Києві.


Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні завершили роботу над фільмом про життя у заблокованому Маріуполі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ