Французький режисер Мішель Азанавічус приїхав в Україну

Французький режисер Мішель Азанавічус приїхав в Україну – фото

United24

Оскароносець поспілкувався з українськими спортсменами

Відомий французький режисер та лауреат кінопремії "Оскар" Мішель Азанавічус відвідав звільнені від росіян міста Ірпінь та Бучу. Детальніше про цей візит розповідає "Дивогляд" із посиланням на UNITED24.

Режисер приїхав на Київщину у вівторок, 7 лютого. Його помітили на залізничному вокзалі у Києві у супроводі української журналістки і громадської діячки Ярослави Гресь.

"Мішель Азанавічус, режисер фільму "Артист", володар премії Оскар, прибув до Києва", – повідомили у UNITED24.

Після цього Мішель Азанавічус зустрівся з українською тенісисткою та амбасадоркою UNITED24 Еліною Світоліною. Разом вони відвідали різні міста Київщини:

"Вони побували у храмі Апостола Андрія Первозваного у Бучі, у зруйнованому російськими снарядами будинку культури в Ірпені, на стадіоні "Чемпіон" та біля будинків із програми "Відбудова України", – йдеться у повідомленні.

Через відеозв'язок режисер поспілкувався також з українськими спортсменами – футболістом Андрієм Шевченком та боксером Олександром Усиком.

До речі, раніше Мішель Азанавічус зробив крупний внесок у розмірі €125 тис у Фундацію першої леді України Олени Зеленської. Усі кошти будуть спрямовані на відбудову міської лікарні Ізюма, яку частково зруйнували під час окупації міста. Ще €125 тис були надіслані ініціативі UNITED24.

Гроші, які передав Мішель Азанавічус, були зібрані завдяки внескам небайдужих людей, які придбали лоти на благодійному аукціоні режисера. Так, наприклад, Том Хенкс віддав друкарську машинку зі своєї особистої колекції, Катрін Денев – власну косметичку, Ален Делон – фотографію з кінофільму "Басейн", надруковану на дереві, Наталі Портман – кілька рідкісних плакатів зі своїм автографом, а музикант Томас Бангальте з гурту "Daft Punk" виставив на аукціон шолом робота з фільму "Daft Punk's Electroma".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці підкорили американське шоу America's Got Talent і нагадали про війну в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: ПАЗЛ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ: що Україна вже зробила і чого бракує – експерт

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ