Джеймс Кемерон

Режисер "Аватару" Кемерон встановив світовий рекорд

відкриті джерела

Відомий кінодіяч вкотре довів свій професіоналізм

Легендарний режисер Джеймс Кемерон встановив новий світовий рекорд. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TMZ, він перший, кому вдалося зібрати $2 млрд із прокату трьох фільмів.

Рекорд було встановлено на початку 2023 року. Відомий режисер зняв такі культові стрічки, як Титанік (1997), Аватар (2009) та "Аватар: Шлях води" (2022), які здобули популярність в усьому світі.

Сиквел "Аватару" лише за 12 днів у прокаті зібрав $1 млрд, а за півтора місяці ця цифра зросла до $2 млрд. Цікаво, що до прем'єри фільму аналітики стверджували, що друга частина "Аватару" не здобуде популярність першої.

Варто відмітити, що і сам Джеймс Кемерон недооцінював успіх фільму, який залежав від пандемії коронавірусу і світової кризи. Водночас, він закликав світ дати людям більше кінотеатру, оскільки він і сам утомився від стрімінгових платформ.

"У кінотеатри повертаються навіть у Китаї, хоча там серйозний спалах Covid-19. Люди потребують кінотеатрів", – заявив режисер.

Прихильники "Аватару" чекають на продовження стрічки. Ще до прем'єри сам Кемерон зізнався, що не впевнений у своїй участі в роботі над продовженням франшизи. Тоді цілком імовірно було, що режисерське крісло у 3 та 4 частинах займе хтось інший. На початку 2023 року Кемерон змінив свою думку з цього приводу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що режисер Мартін Скорсезе звернувся до українців.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВСЬКЕ ППО на даху – п@ТІНУ ЦЕ НЕ ДОПОМОЖЕ! Хроніка 47 тижня

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання. 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ