Джек Глісон

Зірка "Гри престолів" вперше приїде в Україну

відкриті джерела

Актор поспілкується з українськими військовими і відповість на запитання ЗМІ

Зірка популярного серіалу "Гра престолів" Джек Глісон вперше приїде в Україну, передає "Дивогляд".

Ірландський актор, відомий за роллю короля Джоффрі у серіалі "Гра престолів", має приїхати до Києва 16 лютого. Знаменитість виступить в Театрі юного глядача на Липках. На закритому заході Джек Глісон поспілкується з українськими акторами та військовими і відповість на запитання ЗМІ.

"16 лютого о 12.00 годині в Театрі юного глядача на Липках відбудеться відкритий захід. Джек в неформальній атмосфері поспілкується з українськими акторами, а також вийде на короткий брифінг для представників ЗМІ", – йдеться у повідомленні.

В Україні Глісон пробуде 3-4 дні. Як розповіла режисерка "ЧЕсного Театру", Глісон візьме участь у благодійних зборах коштів та аукціонах в підтримку ЗСУ та відвідає столичні театри.

Також Джек зі своїми друзями прижене в Україну пікап, який у Великій Британії передали бійцям ЗСУ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що актор, якого номінували на Оскар-2023, продовжує працювати у кав'ярні Starbucks.

Дивіться також відео 5 каналу: Повторний наступ росіян: можуть спробувати влаштувати черговий масований ракетний обстріл – Машовець

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ