Українці підкорили американське шоу America's Got Talent

Українці підкорили американське шоу America's Got Talent і нагадали про війну в Україні – відео

America's Got Talent / YouTube

"Приїхали з, можливо, найтемнішого місця у світі, і перетнули земну кулю, щоб принести світло"

Українські танцюристи підкорили американське розважальне шоу America's Got Talent і розповіли про війну в Україні, передає "Дивогляд". 

Танцювальний гурт підлітків з Дніпра "Light Balance Kids" виступив на відборі американського шоу талантів. Номер українців вразив суддів і звичайно ж, що нагадав про війну в Україні.

Свій виступ танцюристи представили у вигляді відеогри у жанрі платформера. Вони танцювали, стрибали на різних рівнях, створюючи при цьому світловий малюнок. Наприкінці номера на сцені з'явилося зображення фортеці з двома українськими прапорами та гербом нашої держави між ними, що супроводжується переможними салютами.

"Ми хочемо показати, що світло завжди перемагає. А також продемонструвати наш переможний дух", – сказали учасники колективу.

Жюрі проєкту були приємно вражені. Зокрема, продюсер Саймон Ковелл прокоментував виступ українців наступним чином:

"Це був ваш найкращий виступ за всі часи. І я не можу передати, наскільки блискучим він був", – сказав Саймон Ковелл.

Канадсько-американський ведучий і комік Хауї Мандель не став чекати на думку своїх колег і натиснув на спеціальну кнопку Golden Buzzer, яка автоматично відправляє учасника кастингу у півфінал проєкту. 

"Це дуже важливий меседж. Ви приїхали з, можливо, найтемнішого місця у світі, і перетнули земну кулю, щоб принести нам світло. І якщо я можу зробити що завгодно від імені Америки й шоу America's Got Talent, щоб принести вам більше світла, ніж ви принесли нам, я хотів би зробити це для вас", – відмітив Мандель.

Підлітки подякували членам журі і зазначили, що участь у America's Got Talent – це "можливість згадати, як це – мати мирне життя". До речі, раніше гурт "Light Balance Kids" вже брав участь у шоу у 2017 році і за підсумками сезону посів 3 місце.

Одна з учасниць колективу розповіла, що її тато служить на фронті і "бореться за свободу і незалежність нашої країни", а сама вона дуже яскраво пам'ятає перший день повномасштабного вторгненням:

"Я прокинулася о 4 ранку. Мої батьки схопили мене і ми побігли в метро, тому що усюди були ракети і бомби", – сказала уроженка Дніпра.

До речі, номер українців за добу зібрав понад 500 тис переглядів і численну кількість схвальних коментарів.

Дивіться відео виступу українців:

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР – БАХМУТ – найгарячіша ділянка: ЗСУ знищують ворога – Войтко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ