Джеймс Гетфілд відвідав поранених українських бійців

Соліст гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав поранених українських воїнів у лікарні США – фото

Kelli Rohrig / Facebook

Військовий побажав одного разу зустрітися з зіркою не у госпіталі, а біля багаття

Лідер популярного гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав поранених українських бійців, які постраждали на війні і проходять лікування у США, передає "Дивогляд" із посиланням на Vail Daily.

Музикант підтримав поранених українців Романа Денисюка та Ігоря Войного, які перебувають в американському шпиталі Vail Health, що у Колорадо. Представниця благодійної організації Limbs for Liberty Келлі Рорінг розповіла, що випадково зустріла Гетфілда на парковці шпиталю та запропонувала йому провідати воїнів з України, які стоять на захисті своєї держави і народу.

Перед зустріччю з Гетфілдом перекладачка Ольга Мілінан поцікавилася у військових, чи знають вони гурт Metallica, на що українці "закотили очі, ніби кажучи: "Вона думає, що ми живемо в кам'яному віці".

Під час спілкування музиканта з українцями, Гетфілд побажав їм "успіхів та якнайшвидшого одужання". Ігор Войний заявив, що спочатку навіть не повірив, що перед ним стоїть вокаліст Metallica і побажав одного разу зустрітися з ним не у госпіталі, а біля багаття.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що американський режисер Мартін Скорсезе в Каннах публічно висловився про війну в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: ПІЛОТИ ДРОНІВ – за донат для ЗСУ: навчання добровольців у Полтаві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ