Фрагмент відео

У Києві пранкер обматюкав військового, який не хотів зніматися у відео – блогеру вже зробили "фізичне зауваження" (відео 18+)

Скріншот із соцмереж

"Герой" назвав умову, за якої не планує перепрошувати

Популярний пранкер із TikTok спробував залучити до зйомок відео українського військового, що призвело до конфлікту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канали.

Блогер у центрі столиці підійшов до чоловіка з елементами військової форми, якого він хотів зробити учасником свого пранку. Поряд із ним була також дівчина.

"Валеро, брате, привіт. Ми вчора з тобою бухали", – сказав блогер, очікуючи, що співрозмовник підтримає його "легенду" й нібито "відмаже" перед дівчиною.

Однак чоловіка це обурило. Він зазначив, що його звуть не "Валера", і додав, що служив у лавах ЗСУ.

"Яке "я з тобою бухав", дядьку?... Я воював", – додав він.

Пранкер вирішив не зупинятися і продовжити свій "вдалий" розіграш.

"Ти серйозно? І що?...Ти розумієш, що ведеться відеоспостереження? Давай, йди нах*й звідси", – сказав він.

Вже за кілька годин з'явилося відео з цим блогером, якого знайшли небайдужі та попросили вибачитися. "Герой" спробував приховати обличчя руками, але марно.

Згодом він записав ще один ролик, де заявив про побиття та погрози. Пранкер сказав, що його знайшли та побили 8 чоловіків, викрикуючи расистські слова.

Він додав, що його нібито змусили купити пікап для ЗСУ, а також сказав, що "підіймає українську економіку" і допомагає військовим.

Окрім цього, блогер не впевнений, що на першому відео у центрі столиці він зустрів військового, а тому він хоче перевірити цю інформацію. Якщо вона виявиться правдою – він попросить вибачення, якщо ж ні, то вибачень не буде.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києво-Печерській лаврі знайшли дивні манекени з "неймовірно надприроднім" животом.

Дивіться також відео 5 каналу: "Хлопці ПРАЦЮЮТЬ через страх, через "НЕ МОЖУ". Бахмут сьогодні. 93 бригада. Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ