Noize MC

У Молдові на концерті російського співака Noize MC в українців жорстко відібрали синьо-жовті прапори – відео

noizemc / Instagram

Артист виконав кілька пісень українською

У Кишиневі (Молдова) під час концерту російського репера Noize MC охорона жорстко почала відбирати в українців синьо-жовті прапори та навіть виводити з залу. Про це повідомляє "Дивогляд".

Noize MC з 2014 року активно підтримує нашу країну, а на початку повномасштабної війни публічно засудив політику владіміра путіна. На знак підтримки під час свого концерту він вирішив виконати дві пісні українською.

Цей захід вирішили відвідати українці, які після виконання репером пісні їхньою рідною мовою почали розгортати прапори Україну. Дехто з них також був в одязі синьо-жовтого прапора.

Це обурило охоронців, які почали жорстко відбирати в українських гостей прапори з державною символікою. Декого вони силою змусили покинути захід.

Це помітив Noize MC, який зупинив виступ і заявив, що поки українцям не повернуть прапори, то концерт не продовжиться. Паралельно глядачі почали скандувати "Ні війні".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дівчина сходила на концерт і залишилася без рук та ніг.

Дивіться також відео 5 каналу: "БИДЛОКРАТІЯ" довела Україну до краху: історик Данило Яневський | Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ